Alfawise je značkou, která již velmi dobře etablovala na čínském trhu. Stejně jako Xiaomi, Alfawise rozšiřuje svůj záběr, aby dokázali pokrýt více segmentů trhu. Jejich koloběžka Alfawise T0 Shockproof je jedním z nejnovějších produktů a vypadá to, že by snad mohla být i lepší než oblíbená Xiaomi M365 jejíž testování jsem popsal zde.

Koloběžka Alfawise T0 Shockproof Skládací je vyrobená z hliníkové slitiny, má rozměry 108 x 43 x 114 cm a váží pouhých 12,5 kg. Dále disponuje dobrou tepelnou vodivostí a protikorozní ochranou. Ve složeném stavu se rozměry mění na 108 x 43 x 49 cm, což z ní činí přepravitelné zavazadlo.

Alfawise T0 Shockproof

Koloběžka má dále dvojitý brzdový systém, kdy přední kolo je vybaveno protiblokovacím systémem E-ABS, zatímco zadní kolo využívá mechanickou kotoučovou brzdu. Doba dojezdu je udávána až 30 km a nejvyšší rychlost je až 25 km/hod. Výkon motoru je pak 250W a 5,2Ah baterie se nabíjí cca 5 hodin.

Koloběžka Alfawise T0 Shockproof je v současné době k dostání na Gearbest za 376,99 dolarů, ale máme pro vás slevový kupón v podobě GBAlfaFES, který cenu srazí na 369,99 dolarů. A pokud se zadaří, tak bychom tuto koloběžku mohli v brzké době i otestovat a přesvědčit se, zda je doopravdy lepší než Xiaomi M365.