Až zítra by mělo dojít k oficiálnímu představení chytrého telefonu Samsung Galaxy Note 9. Přesto pro vás máme další zajímavé informace ohledně tohoto nabušeného telefonu.

Řada Galaxy Note získala oblíbenost zvláště pro stylus S Pen. I můj manžel neodolal této vychytávce a dva z předchozích modelů si pořídil. Pro „psavce“ a grafika jde o bezkonkurenční vychytávku. Nejnovější informace pocházející z německých webových stránek Winfuture se týkají právě zmíněného stylusu S Pen. Mezi další dobré zprávy patří, že došlo k vylepšení konfigurace kamery a současně byl aktualizován režim DeX.

Díky nejnovějším vychytávkám můžete pomocí podpory technologie Bluetooth použít stylus S Pen a nejen si s ním dělat poznámky, ale chytře ovládat kameru, procházet prezentaci a další. Chová se jako pero na papíře. S lehkostí, tak budete moci ovládat svůj nový stroj. To slibují upoutávky. Samsung Galaxy Note 9 bude vybaven stejnou hlavní zadní duální kamerou jako Galaxy S9 Plus. Navíc bude obohacen o několik inteligentních funkcí AI, takže pak dokáže upravit nastavení obrazu na základě scény a upozorní vás například na rozmazané snímky. Nakonec se zmíníme ještě o updatu režimu Dex. Dokovací stanice Samsung DeX vám dovolí připojit telefon k monitoru, klávesnici a myši a vy tak získáte místo chytrého telefonu rychlou náhradu za stolní počítač. Co přesně update přinese oproti minulým verzím se dozvíme asi až zítra.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.