Až zítra by mělo dojít k oficiálnímu představení chytrého telefonu Samsung Galaxy Note 9. Přesto pro vás máme další zajímavé informace ohledně tohoto nabušeného telefonu.

Řada Galaxy Note získala oblíbenost zvláště pro stylus S Pen. I můj manžel neodolal této vychytávce a dva z předchozích modelů si pořídil. Pro „psavce“ a grafika jde o bezkonkurenční vychytávku. Nejnovější informace pocházející z německých webových stránek Winfuture se týkají právě zmíněného stylusu S Pen. Mezi další dobré zprávy patří, že došlo k vylepšení konfigurace kamery a současně byl aktualizován režim DeX.

Díky nejnovějším vychytávkám můžete pomocí podpory technologie Bluetooth použít stylus S Pen a nejen si s ním dělat poznámky, ale chytře ovládat kameru, procházet prezentaci a další. Chová se jako pero na papíře. S lehkostí, tak budete moci ovládat svůj nový stroj. To slibují upoutávky. Samsung Galaxy Note 9 bude vybaven stejnou hlavní zadní duální kamerou jako Galaxy S9 Plus. Navíc bude obohacen o několik inteligentních funkcí AI, takže pak dokáže upravit nastavení obrazu na základě scény a upozorní vás například na rozmazané snímky. Nakonec se zmíníme ještě o updatu režimu Dex. Dokovací stanice Samsung DeX vám dovolí připojit telefon k monitoru, klávesnici a myši a vy tak získáte místo chytrého telefonu rychlou náhradu za stolní počítač. Co přesně update přinese oproti minulým verzím se dozvíme asi až zítra.