Slavnostní představení nového modelu Meizu 16 se uskuteční již dnes 8. srpna/augusta. Telefon zřejmě již nemá čím překvapit, i díky velkému množství uniklých informací a specifikací. Jako poslední únik se objevila skutečná fotka Meizu 16 ležícího přímo vedle iPhone X.

Telefon je zhruba stejně velký jako iPhone X, jen je lehounce vyšší a širší. Dále na fotografii můžeme vidět, že je Meizu 16 vybaveno duálním kamerovým kombem na zadní straně s LED bleskem v efektním kroužku. Bude k dispozici v černé variantě jako je vidět na fotce a dále v bílé variantě.

meizu 16

Telefon bude údajně nejlevnějším smartphonem vybaveným procesorem Qualcomm Snapdragon 845. Jedna z variant tohoto smartphonu bude mít hezkých 8GB paměti RAM, což potvrdil již dříve uniklý výpis z Geekbench. Telefon již samozřejmě prošel TENAA certifikací a Meizu pozvalo na akci našeho kolegu z Gizchina.com, takže report z představení zde také určitě najdete.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.