Po nástupu Full screen telefonů, vyměnila většina výrobců nejběžnější displeje o velikosti 5,5-palce za větší, 6-palcové. Výjimkou není ani Oukitel se svým nejnovějším modelem Oukitel K8.

U větších displejů však dochází k větší spotřebě energie, a proto se snaží výrobci dostat do nových telefonů co největší baterie, případně vyladit OS k co největší úspoře baterie. OUKITEL, známý výrobce telefonů s obřími kapacitami baterií, to samozřejmě ví a i to bylo důvodem, proč má K8 opět masívní baterii.

OUKITEL K8 tak přichází s velkým displejem, velkou baterii a velkou pamětí, společně s dobře fungující kamerou a příjemnou cenou. U displeje se jedná 6-palcový panel s rozlišením FHD+ 2160 × 1080, zatímco baterie má kapacitu 5000mAh a měla by vydržet celý den i těm, co telefon opravdu ždímají. Pod kapotou K8 pak najdeme 1,5 GHz procesor MT6750T, který je spárován se 4 GB paměti RAM a 64 GB úložného prostoru. A již zmiňovaná zadní kamera je Sony IMX135 13MP senzor.

Oukitel K8

OUKITEL K8 byl také Aliexpress Tech Discovery, jako kandidát na Flash, což je může považovat za úspěch skoro každý telefon. Smartphone je k dispozici pouze v jediné barvě: space grey a tento týden jde do masové výroby tak, aby byl připraven uspokojit očekávanou poptávku.

Flash Sake na Aliexpress Tech Discovery bude trvat pouze 3 dny od 7. do 9. srpna v OUKITEL Official AliExpress Store. Takže koho tento telefon zaujal, ať se nezapomene podívat zde.