Zbrusu nový smartphone od značky Vernee jménem Vernee T3 Pro má nejen aktuální trendový vzhled, ale snaží se zaujmout především svou velmi přijatelnou cenou. Verne T3 Pro bude totiž k dispozici za pouhých 79,99 dolarů během předprodejové kampaně.

Pokud je pro vás tento model novinkou, možná se podívejte na video, které společnost před pár dny uveřejnila.

Vernee T3 PRO ve videu

Vernee T3 PRO specifikace

Vernee T3 Pro

I když se jedná o entry level smartphone, Vernee T3 Pro je vybaveno kvalitním displejem o velikosti 5,5 palce s rozlišením HD+. Dále se zde dočkáme obligátního poměru stran 18:9 a poměru obrazovky k tělu ve výši 80,2%.

Vernee T3 Pro dále disponuje baterií o kapacitě 4080mAh, která podporuje rychlé nabíjení 5V/2A. Díky nízké spotřebě CPU a optimalizovanému režimu úspory energie systému Android 8.1 můžete potenciálně sledovat videa po dobu 21 hodin, telefonovat po dobu 53 hodin a pohotovostní režim by měl vydržet až 29 dní.

Co se týče procesoru, tak se u T3 Pro dočkáme čtyřjádrového MT6739 o taktu 1,3 GHz. Ten dále doplní 3GB paměti RAM a 16GB interní paměti (rozšiřitelné).

13MP + 2MP duální zadní kamerové kombo a 5MP přední fotoaparát pak specifikace zakončují po stránce fotoaparátů.

Novinkový T3 Pro je nyní v předprodeji za zvýhodněnou cenu 79,99 dolarů, ale pozor, k dispozici je jen 3000 kusů. Další informace o smartphonu a jeho promu jsou pak na oficiálním webu Vernee.