Před pár dny jsem tady psal o debutové značce na Gizchina.cz jménem Diggro a jejich smartbandu. Nedalo mi to a začal jsem trochu bedlivěji zkoumat jejich portfolio a tak si dnes povíme o jejich novince na poli chytrých hodinek jménem Diggro DI10.

Tyto chytré hodinky totiž aktuálně vstupují na trh a bude možnost je od zítřka (pozor, až od zítřejšího dne, tedy pondělí 6.8.) možno sehnat za 19,99 dolarů. Ale nyní k oněm hodinkám. Jedná se o sportovní hodinky, takže nás nepřekvapí klasická sada funkcí jako krokoměr, hlídání spalování kalorií, měření vzdálenosti a další. Kromě toho hodinky disponují certifikací IP68, takže s nimi můžete bez obav do vody.

Diggro DI10

Mimo svého designu chtějí hodinky oslnit i svou výdrží, která by prý ve Standby režimu měla činit až měsíců. Jedná se samozřejmě o tvrzení výrobce, takže to trošku berme s rezervou. Hlavní tahák Diggro DI10 je však, jak je u tohoto výrobce obvyklé, cena. Ta je standardně nastavena na 25,99 dolarů, ale zítra odstartuje Flash sale a hodinky bude možno získat za 19,99 dolarů. Kdo tedy hledá něco v tomto segmentu, ať se zítra podívá na tento odkaz.