Společnost Xiaomi se nezalekne ničeho a když se spojí se špičkovými designéry dají dohromady luxusní pánské mechanické hodinky Xiaomi CIGA Design Watch. A rovnou dvoje. Oba chronometry navíc získaly ocenění za design Germany iF Design Gold Award 2017.

První hodinky zaujmou transparentním čtvercovým ciferníkem, kdy je naprosto detailně vidět mechanismus hodinek. Rám hodinek i řemínek je vyroben z nerezové oceli 316L, a to v barvě stříbrné a černé. Ručičky hodinek, aby byly dobře viditelné, mají červené špičky a vteřinovka je červená celá. Ciferník je chráněn safírovým sklíčkem a hodinky jako takové jsou odolné vůči stříkající vodě a potu. Řemínek hodinek je snadno vyměnitelný a lze jej nahradit za kožený, který je součástí balení.

Xiaomi CIGA Designe Watch můžete momentálně zakoupit zde za 164,99 dolarů a když použijete slevový kupón ve tvaru CIGAMI, cena spadne na 137,75 dolarů.

Druhý chronometr Xiaomi CIGA Design série My se z hlediska parametrů neliší, ale má úplně jiný vzhled a nutno dodat, že opět velmi originální. Ciferník je v tomto případě kruhový, přičemž je opět vidět mechanismus hodinek, ovšem spodní část hodinek už není, jako u předchozích, transparentní. I zde jsou hodinky nabízeny ve dvou barevných variantách, černé a stříbrné s důrazem na zlatou barvu některých součástek mechanismu.

Hodinky Xiaomi CIGA Designe série My pořídíte za 199,99 dolarů zde a při použití slevového kupónu ve tvaru XMCIGA, cena klesne na 154,97 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.