Prázdniny jsou už sice za svou polovinou, ale mnozí z nás mají dovolenou ještě před sebou. A pokud se chystáte vycestovat autem k pobřeží Jadranu, možná se vám bude hodit auto kamera. Jednu takovou má ve své nabídce e-shop Cafago. Kameru KKmoon 3 můžete navíc pořídit s poměrně slušnou slevou.

Kamera je schopna pořídit záznam až ve FullHD rozlišení (24 fps). Video lze natáčet pod úhlem 120°, což by mělo pokrýt celou vozovku při jízdě autem. Podporuje kodek H.264 a má také vestavěný mikrofon a reproduktor. Nechybí ani slot na TF kartu o velikosti až 32 GB .

Objektiv KKmoon 3 má světelnost f/2.0 a LCD displej má úhlopříčku 3 palce. Kamera je schopna nepřetržitého nahrávání s tím, že vždy automaticky přepíše nejstarší záznam. Zařízení je vybaveno i senzorem pro detekci pohybu. Baterie má kapacitu 200 mAh.

A protože pohyblivé obrázky mnohdy řeknou více, než spousta slov, mrkněte i na video, jak KKmoon 3 vypadá a funguje v praxi. Aktuálně je v prodeji za 35,29 euro, a to zde. Když použijete slevový kupón ve tvaru PS5255, cena spadne na 12,49 euro. Kupón je platný do 31. srpna/augusta.