Telefon Vernee Thor E je dalším kouskem, který před rokem rozšířil řadu telefonů společnosti Vernee, které se chlubí dobrým poměrem cena/výkon.

Uživatele zaujal nejen cenou, ale také velkou baterií s kapacitou 5020 mAh a podporou rychlého 9V/2A nabíjení. Ta se pohodlně vlezla do poměrně štíhlého těla s tloušťkou 8,2 mm při hmotnosti 149 gramů.

Displej Vernee Thor E má úhlopříčku 5 palců s rozlišením 1280×720 pixelů. Jako procesor byl použit osmi jádrový MT6753 s 3 GB RAM a 16 GB interní paměti.

V rámci foto výbavy dostal telefon do vínku mono zadní fotoaparát s rozlišením 8 MPix a přední 2 MPix kamerku. Operačním systémem je Android 7.0 Nougat s nadstavbou VOS.

Tolik tedy stručné shrnutí parametrů a pokud vás Vernee Thor E zaujal, vězte, že je stále v prodeji na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde jej pořídíte za 119 euro, a to v barvě černé a nebo šedé. Když použijete slevový kupón ve tvaru 10EURO, cena spadne ještě o 10 euro, kupón je platný pro první tři kupující.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.