Vzhledem k blížícímu se oficiálnímu představení chytrého telefonu Samsung Galaxy Note 9, se objevuje víc a více upoutávek na toto datum. K odhalení této novinky dojde 9.srpna/augusta, což je již velmi brzy. Kromě upoutávek na toto datum přibývá i dalších dotazů a obav. Například kdy se dostane do prodeje a kolik vlastně bude stát.

Dle plakátu níže, který se objevil v jedné korejské maloobchodní prodejně lze usoudit, že Samsung Galaxy Note 9 se dostane do prodeje 24. srpna/augusta v Koreji. Předobjednávku bude možno udělat již dříve a sice ihned po oficiálním představení – tedy od 10.srpna/augusta. Zdá se, že společnost Samsung chce motivovat své zákazníky k předobjednávce. Nabízí totiž k zařízení bonusy při předobjednání jako je nabíječka do auta, originální držák na prst, powerbanku, bezdrátovou nabíjecí podložku a jiné.

Podle nejnovějších zpráv přímo od společnosti Samsung by se v případě Galaxy Note 9 mělo jednat o rozumnou cenu. Co však považuje vedení Samsungu za rozumnou cenu zatím není známo. Odhady se různí, tak radši počkáme do příštího týdne.

Jinak ve finanční zprávě za druhé čtvrtletí společnosti Samsung se potvrdilo, že chytrý telefon Galaxy S9 si v prodeji nevedl moc dobře. Takže vydání novinky v podobě smartphonu Samsung Galaxy Note 9, může podpořit celkově prodej chytrých telefonů a tabletů této značky. Tím by mohlo dojít ke zlepšení výsledků prodeje do konce třetího čtvrtletí.