Jedním z nejaktivnějších výrobců v segmentu chytrých nositelností je čínská značka No.1, kterou již dobře známe. Společnost má za sebou představení hezké řádky smartwatchů a chytrých hodinek. A právě nové smartwatch je to, co bylo ohlášeno. No.1 F18.

No.1 F18 spadá mezi odolné hodinky, jelikož disponuje certifikací IP68, což znamená, že jsou prachu a vodě odolné. To se však naštěstí nepodepsalo na designu, a hodinky především oslní 1,3-palcovým dotykovým displejem 240 x 240, který využívá speciální technologii, aby vypadal jako 3D displej.

No.1 F18

Když se ponoříme do specifikací, vidíme vestavěný GPS modul, který má také podporu Beidou a Glonass. Kromě toho modul podporuje funkci Hot Start Positioning, což znamená, že se rychle spočítají všechna potřebná data bez nutnosti smartphonu. Další specifikace zahrnují Bluetooth 4.2, Nordic 52832 chipset a 350mAh pro 12ti denní výdrž baterie.

Dále má NO.1 F18 upozornění pro telefonní hovory, SMS, Facebook, Youtube, Twitter a další. Může zaznamenávat data pro vícero sportů, jako je běh, cyklistika, tenis a tak dále. A jako bonus je vybaven snímačem tepové frekvence druhé generace, který sleduje bude hlídat vaše zdraví.

No.1 F18 ve videu:

Další informace o chytrých hodinkách F18 pak naleznete na oficiálním webu společnosti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.