Značka Oukitel je už docela pověstná produkcí odolných telefonů a přístrojů s velkokapacitními bateriemi. Poté, co vypustila do světa dva odolné kusy K10000 Max a WP5000 to vypadá, že připravuje další outdoorový stroj Oukitel WP2.

Tento telefon patrně půjde ve šlépějích K10000 Max, protože bude osazen obří baterií s kapacitou 10000 mAh a neměla by chybět ani pro outdoory nezbytná certifikace IP68.

Jeho odolnost by mělo podpořit i použití skla Gorilla Glass, pevných materiálů a pružného polyethylenového lepidla. Díky tomu bude Oukitel WP2 mimořádně odolný proti vodě, prachu, nárazům a poškrábání.

Společnost už dokonce vydala i krátké video, ve kterém chce demonstrovat jak odolný chystaný telefon bude. Ovšem zatím netušíme jaké bude hardwarové jeho vybavení. Oukitel jen tak trochu mlží a tvrdí, že půjde o upgadovanou verzi K10000 Max.

Oukitel WP2 by se měl údajně objevit na trhu koncem srpna/augusta. Je tedy jasné, že do té doby budeme určitě zásobeni dalšími informacemi o tomto odolňáku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.