Společnost Huawei má velmi dobré jméno v oblasti nositelných chytrých zařízení tzv. Smart Android wearebles. I já patřím do jejich velké skupiny zákazníků se svým chytrým náramkem Huawei Honor Band 3. Je to pro mě dobrý pomocník. Nyní se podle dostupných informací schyluje k odhalení dalšího zařízení. Světová organizace duševního vlastnictví (WIPO) udělila tento měsíc tři nové patenty, což by naznačovalo, že by se mohlo jednat o tři varianty nové generace chytrých hodinek Huawei Watch 3.

Chytré hodinky Huawei Watch 2 (viz obrázky výše) se podle generálního ředitele společnosti Huawei Richarda Yu dobře prodávají, takže není kam spěchat. Jen pro rekapitulaci Huawei Watch 2 mají tři varianty Watch 2 Sport, Watch 2 Classic a Watch 2 Sport (4G). Ale podle uveřejněných dokumentů ohledně udělení ochranné známky dalším chytrým hodinkám se zdá, že to nebude dlouho trvat a možná na podzim se dočkáme další generace těchto hodinek Huawei Watch 3. Sami můžete nahlédnou níže do zápisu o udělení ochranné známky. 

Moc podrobností o novém zařízení neznáme, ale z toho mála co se ví, je například informace, že tyto chytré hodinky budou vybaveny funkcí fitness. Také by měly být vybaveny párem Bluetooth sluchátek.

Takže co víme jistě je, že společnost usilovně pracuje na nových zařízeních a přibudou další chytré hodinky. Kdy přesně se objeví na scéně se snad brzy dozvíme.