Projektory už dávno zdomácněly a jejich popularita stále stoupá, někde dokonce nahrazují plně televize. Ale u drtivé většiny modelů je limitujícím faktorem nutnost dostatku místa, protože projekční vzdálenost k vytvoření pořádné úhlopříčky je prostě nezbytná. Ale najdou se i výjimky, jako je třeba Xiaomi Mi Laser Projector, který sice nepořídíte zrovna lacino, ale na druhou stranu může nabídnout skvělou výbavu a funkce.

Xiaomi Mi Laser projektor má totiž ultra krátkou projekční vzdálenost díky speciální čočce a laserové technologii, takže z pouhých 50 cm vykouzlíte obraz s úhlopříčkou skoro 4 metry. A projektor výbavou opravdu nešetří, nativní FullHD rozlišení s DLP technologií, kontrast 3000:1, jas 5000 lumenů, integrovaný quad-core procesor, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, systém Android 6.0 nebo integrované kvalitní reproduktory, takže máte vybavení pro parádní domácí kino přímo v balení.

A momentálně můžete Xiaomi Mi Laser projektor najít třeba v nabídce e-shopu Lightinthebox, konkrétně EU skladu, kde ho pořídíte za  $1,758.97/€1,499.42 díky slevovému kupónu MIPROJECTOR5 . Takže pokud se mlsně ohlížíte po nějakém high-end projektoru pro vaši domácnost s ultra krátkou projekční vzdáleností, tak tímhle kouskem rozhodně neuděláte chybu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.