Dnes jsme se z úst zástupců firmy Huami Technologies, kteří jsou známi hlavně jako výrobci chytrých hodinek řady Xiaomi AMAZFIT dočkali oznámení představovačky ve velmi blízké budoucnosti. Mělo by se jednat o další nový model chytrých hodinek a pokud jste tak snad plánovali nákup některého z jejich modelů, tak bych doporučoval ještě chvíli počkat právě na případnou novinku.

Produktům ze série AMAZFIT se v poslední době velmi daří a nedávno oznámili milion prodaných kusů jen za tento rok. Zakladatel a šéf firmy Huang Wang pak také přislíbil celou sérii překvapivých a oslnivých tahů v blízké budoucnosti, což samozřejmě také naznačuje brzký příchod nějakého toho moderního modelu. Pravděpodobně se opět bude jednat o něco z řady AMAZFIT a spíše to tentokráte vypadá na chytré hodinky než na chytrý náramek.

Ostatně velmi nedávno prostřednictvím aplikace MiFit App uniklo na veřejnost plánované rozšíření podpory pro AMAZFIT Bip 2, takže by logika věci naznačovala oznámení právě tohoto modelu nových chytrých hodinek. Tak jsme zvědavi a hned jak se něco šustne, tak dáme vědět.