Nabídka chytrých hodinek je zejména z čínských zdrojů opravdu bohatá a  jejich vývoji a výrobě už propadl nejeden výrobce, ať už se jedná o velká jména, nebo obskurní garážové firmičky. Dnes pro vás máme nabídku tří zajímavých kousků právě čínských chytrých hodinek ze zásob e-shopu Tomtop a dojde buď na slevové kupóny, nebo na výhodné nabídky v bleskových prodejích.

Prvním kusem v řadě jsou hybridní chytré hodinky Lenovo Watch 9, které to v podstatě s chytrými funkcemi samy o sobě moc nepřehánějí a raději sází na tradiční elegantní vzhled. A díky kovovému tělu, safírovému sklíčku a příjemnému silikonovému pásku se jim to daří, bonusem pak je voděodolnost až do 50 metrů hloubky. Chytré funkce přímo na hodinkách se omezí jen na základní vibrace při notifikacích a k detailům či dalším vymoženostem jako je krokoměr nebo fitness funkce se dostanete jen na připojeném telefonu. A v bleskovým prodejích jsou momentálně dostupné jen za 19.79 euro.

Druhým chytrým pokusem jsou pak hodinky Lenovo Watch X s o poznání futurističtějším vzhledem a podobnou filosofií hybridního používání. Opět mají kovové tělo, safírové sklíčko a další, ale pásek je kovová milanéza a hodinky vydrží tlak 8 atmosfér až do hloubky 80 metrů. Z extra funkcí pak kromě klasické sestavy můžeme doplnit i měření srdečního tepu a jiné. Ke koupi jsou díky slevovému kupónu LXUTX jen za 42.18 euro.

Posledním kusem z dnešní malé nabídky jsou pak Microwear H1 JM01, které už nejdou hybridní cestou, ale jedná se o opravdové chytré hodinky s dotykovým displejem. Ten je 1.39-palcový s rozlišením 400×400 pixelů a OLED technologií, procesorem je pak MTK6572 a hodinky nabídnout 512 MB RAM a 4GB úložného prostoru. Jde vložit i SIM kartu a užívat si 3G datových přenosů, dále pak podporují měření krevního tlaku, srdečního tepu a mají třeba i krokoměr a GPS čip. Nu a cena ? Se slevovým kupónem H1JM01 se dostanete jen na 67.15 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.