Oficiální odhalení modelu Honor Note 10 už je definitivně naplánováno a potvrzeno na 31. července a fanoušci velkých „lopat“ tak mají další datum v kalendáři na zakroužkování červenou fixou. Dnes jsme se také dočkali dalšího publikovaného teaseru k navnadění zájemců a jeho hlavním obsahem je 5000 mAh kapacita baterie telefonu, která už byla ostatně potvrzena v minulých dnech.

Teaser obrázek také naznačuje použití specializované nové chladící technologie v tomto zařízení, ale na detaily si samozřejmě budeme muset počkat. Ale díky informacím například i z listingu certifikace TENAA už máme dostatek střípků, abychom si poskládali mozaiku vybavení Honor Note 10 v podstatě kompletně. Telefon bude mít 6.95-palcový 18,5:9 Super AMOLED displej s rozlišením 2220×1080 pixelů, procesor Kirin 970, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, duální 24 Mpix + 16 Mpix zadní fotoaparát a 13 Mpix selfie kamerku. K mání pak bude i vylepšená verze s 8 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti.

Zcela mimo pořadí se pak bude vyskytovat i Rolls Royce Edition s 8 GB RAM a 512 GB vnitřní paměti, ale cenu tohoto kusu radši ani nechceme vidět. I základní Note 10 však bude stát za to a samozřejmě nabídne i veškeré AI vymoženosti známé například z modelu Honor 10. A za zmínku stojí i přesné načasování vydání modelu 31. července, protože tak Honor získá týdenní náskok na Note 9 od Samsungu, který bude jedním z hlavních konkurentů na trhu.