Velký den pro Samsung se blíží, protože by měl být 9. srpna konečně představen nový rýžovač na peníze v podobě modelu Samsung Galaxy Note 9. A korejský gigant nepodceňuje ani marketingovou přípravu a pro vydání speciálně navázal spolupráci s firmou Epic Games, která jak známo je tvůrcem jedné z momentálně nejvýdělečnějších her na světě, battle-royale střílečky Fortnite, jež se momentálně chystá na uvedení pro platformu Android.

A právě Fortnite by mělo být jednou z exkluzivně předinstalovaných aplikací na Samsung Galaxy Note 9 na celý měsíc by tak byla k dispozici pouze majitelům tohoto telefonu před uvolněním do volného stahování na Google Play. Vzhledem k masivním ziskům hry na platformě iOS (momentálně dosahující zhruba 2 miliony dolarů denně…) nepůjde zrovna o levnou úlitbu bohům a Samsung určitě musel tuto exkluzivitu krvavě zaplatit.

Samsung Galaxy Note 9 s obřím displejem, dostatkem výkonu díky procesoru Snapdragon 845, speciálním systémem chlazení a dostatečnou 4000 mAh kapacitou baterie je samozřejmě prezentováno jako ideální herní stroj (nejen) na Fortnite. Ale podle některých pesimistických zpráv Samsung plánuje u tohoto modelu vyšponovat cenu do ještě závratnějších výšin, než je dokonce i pro ně obvyklé, což by mohlo velmi hrát do karet smečce pronásledovatelů v jejímž čele určitě bude Honor Note 10.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.