Tento gadget jménem Utorch Multi-use USB Charging Holder by se možná spíše hodil do naší pravidelné rubriky Vychytávky z Číny, ale jelikož je v rámci probíhající akce Best Electronic Gear ve slevě a počet kusů je omezen, radši vám o něm něco napíšeme dnes.

Utorch Multi-use USB Charging Holder je zvláštní nabíječkou. Jedná se o lampu hřibovitého tvaru, která nejenže svítí, ale zároveň dokáže nabíjet až 5 zařízení současně. Taktéž má na svém stojanu na oněch 5 zařízení držáky, takže nemusíte mít obavy, že by vám při nabíjení někam spadly. Samotná lampa je pak odnímatelná, je možné ji tedy přesunout (v době, kdy nepotřebujete nabíjet) kamkoli, kde potřebujete posvítit.

Když si my ale posvítíme na hlavní specifikace, můžeme vidět, že 5 USB portů disponuje výstupy 2x 5V/1A, 2x 5V/2.1A a 1x QC3.0. Co se týče vstupu, tak je zde logicky jeden v podobě AC 160 – 220V.

Utorch Multi-use USB Charging Holder

Samotná lampa je pak k dispozici za 20,99 dolarů díky slevovému kupónu HSCOB007 a můžete ji mít přímo z CZ skladu, tedy žádné další poplatky. Označení CZ skladu je CN-023, volte tedy odběr z něj a o dopravu se pak postará PPL. A pokud by vás zajímaly další gadgety z probíhající akce, pak se mrkněte tady.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.