Ohodnoťte článek

Model Motorola One Power není žádným nováčkem na našich stránkách a zhruba před měsícem jsme už měli možnost dozvědět se v podstatě kompletní specifikace tohoto chystaného telefonu. Samotná dostupnost a přesné datum vydání telefonu však byly dlouho zahaleny tajemstvím, což už dnes konečně neplatí. Telefon už totiž dokonce prošel čínskou certifikací TENAA a vydání je podle posledních zpráv už opravdu na spadnutí.

Samotný listing TENAA nám toho o nové Motorole mnoho neřekne, protože je jako obvykle na přesné informace a specifikace poměrně skoupý. Tedy pokud nepatříte k fajnšmekrům, co ocení další krkolomné označení testovaného modelu XT1942-1, případně nestudujete přesné podpory podporovaných síťových frekvencí. Na druhou stranu už víme, že Motorola plánuje představovací akci na 2. srpna a je tak vysoce pravděpodobné, že se na ní předvede právě model One Power.

A očekávané hardwarové vybavení Motoroly One Power ? Podle všeho by měl telefon dostat do vínku 6,2-palcový displej s FullHD+ rozlišením, procesor Snapdragon 636, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, zadní duální fotoaparát se 12 Mpix + 5 Mpix senzory, 8 Mpix selfie kamerku, 3780 mAh kapacitu baterie a systém Android 8.1 Oreo s lehkou nadstavbou od Motoroly. Neznámá je také cena a lze doufat v něco rozumného, protože specifikace nejsou zrovna závratné a Motorola se v minulosti už párkrát spálila přestřelenou cenou novinek.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.