Pokud vás už někdy postihly bolesti zad, jistě oceňujete masáže. A o tom bude dnes zmínka. Čínský výrobní gigant Xiaomi chrlí nejrůznější chytrá zařízení. Nyní společnost spojila své síly se zdravotní technologií LeFan a přichází s masážním křeslem Xiaomi Lefan AI. Toto zařízení se dostává do prodeje dnes 26.července/júla.

Masážní křeslo Xiaomi Lefan AI je přesněji řečeno zaměřeno na mladé lidi a jejich problémy se zády. Masážní křeslo je vybaveno inteligentním systémem trojrozměrné masáže, který lze upravit podle křivky zad pro maximální účinnost masáže.

Tento produkt je optimalizován pro bolesti v oblasti ramen a krku, což je u (nejen) mladých lidí běžné. Zvláště u těch, kteří tráví spousta času u chytrého telefonu, tabletu či notebooku, což je snad celosvětový trend. Ale jak se zdá, máme zde protilék pro ty, kteří se nedokážou vzdát svých tabletů a podobně. Masážní křeslo Xiaomi Lefan AI může nabídnout šest profesionálních masážních technik, které lze aktivovat dle potřeb uživatele. Podporuje také hlasové ovládání prostřednictvím inteligentního reproduktoru Xiaomi. Zástupci zdravotní technologie LeFan uvádějí, že masáží může být pokryto více než  90% oblasti zad. Křeslo bylo navrženo ve spolupráci se specialisty čínské medicíny, kteří byli zapojeni do fáze výzkumu a vývoje tohoto chytrého zařízení. Pořídit se bude moci za zhruba 575 dolarů.

Takže pokud máte doma děti či náctileté stěžující si na bolesti zad, zkuste pouvažovat o možnosti pořízení tohoto masážního kamaráda. Levnější a zdravější však bude motivovat je k pohybu na čerstvém vzduchu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.