I když už informace o novém Elephone A4 Pro kolují internetem pěkných pár týdnů, tak reálná dostupnost zatím nebyla tématem k hovoru. Ne, že by se něco tak zásadního změnilo, protože si tento kousek stále ještě nemůžete přímo koupit, ale alespoň už tvůrci započali rezervační aktivitu k předprodejům a zájemci se tak mohou zaregistrovat k získání 20 dolarového slevového kupónu.

Designově se Elephone A4 Pro veze na vlně moderního vzhledu s vykousnutým displejem, ale přidává i špetku příměsi Huawei díky zadnímu Nebula krytu hrajícím všemi barvami. K tomu se pak ještě přidá i sklo na obou stranách telefonu, případně poměrně vzácný čtečka otisků prstů umístěná na boku přístroje. Vzhledově se Elephone A4 Pro rozhodně nemá za co stydět a pro oko je potěchou.

This slideshow requires JavaScript.

I po hardwarové stránce jde o znatelný posun proti základnímu A4, telefon může nabídnout 5,84-palcový 18,9:9 displej s HD+ rozlišením, procesor Helio P23, 4 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště, 16 Mpix zadní fotoaparát, 8 Mpix selfie kamerku, 3000 mAh kapacitu baterie s 5V/2A rychlo-nabíjením, hybridní duální SIM slot a systém Android 8.1 Oreo. Malou pihou na kráse je pak micro-USB namísto moderního USB Type-C.

Zmíněnou rezervaci pro 20 dolarový slevový kupón srážející cenu na 139.99 dolarů provedete na oficiálních stránkách výrobce, kde také najdete mnohem více informací o telefonu samotném. Rezervace probíhají do 6. srpna, takže se nabízí, že brzy po tomto datu telefon reálně dorazí do prodejů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.