I když už informace o novém Elephone A4 Pro kolují internetem pěkných pár týdnů, tak reálná dostupnost zatím nebyla tématem k hovoru. Ne, že by se něco tak zásadního změnilo, protože si tento kousek stále ještě nemůžete přímo koupit, ale alespoň už tvůrci započali rezervační aktivitu k předprodejům a zájemci se tak mohou zaregistrovat k získání 20 dolarového slevového kupónu.

Designově se Elephone A4 Pro veze na vlně moderního vzhledu s vykousnutým displejem, ale přidává i špetku příměsi Huawei díky zadnímu Nebula krytu hrajícím všemi barvami. K tomu se pak ještě přidá i sklo na obou stranách telefonu, případně poměrně vzácný čtečka otisků prstů umístěná na boku přístroje. Vzhledově se Elephone A4 Pro rozhodně nemá za co stydět a pro oko je potěchou.

This slideshow requires JavaScript.

I po hardwarové stránce jde o znatelný posun proti základnímu A4, telefon může nabídnout 5,84-palcový 18,9:9 displej s HD+ rozlišením, procesor Helio P23, 4 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště, 16 Mpix zadní fotoaparát, 8 Mpix selfie kamerku, 3000 mAh kapacitu baterie s 5V/2A rychlo-nabíjením, hybridní duální SIM slot a systém Android 8.1 Oreo. Malou pihou na kráse je pak micro-USB namísto moderního USB Type-C.

Zmíněnou rezervaci pro 20 dolarový slevový kupón srážející cenu na 139.99 dolarů provedete na oficiálních stránkách výrobce, kde také najdete mnohem více informací o telefonu samotném. Rezervace probíhají do 6. srpna, takže se nabízí, že brzy po tomto datu telefon reálně dorazí do prodejů.