Ohodnoťte článek

Nakupování z e-shopu Gearbest je pro mnoho našinců oblíbenou kratochvílí, ale málokdo ví, že tento čínský obchod má speciální sklad pro Českou Republiku. O jeho přesné lokalitě si nejsem jist a dost možná bude i lehce za hranicemi, ale to už je detail a tak vždy když uvidíte označení skladu CN-023, tak jde o „ten náš“. Doprava je pak vskutku bleskurychlá pomocí PPL a odpadají všechny další problémy a poplatky. Nu a dnes pro vás máme čtveřici zajímavých kusů právě z tohoto skladu.

Začneme hezky zhurta šikovným selfie skládacím dronem JJRC H37 ELFIE, který jednoduše složíte třeba do kapsy a pronesete kamkoliv. Jedná se o Wi-Fi FPV dron ovládaný pomocí vašeho telefonu a může nabídnout za ty peníze celkem solidní výbavu jako je 720p rozlišení videa, 6-osý gyroskop, G-senzor, altitude hold a jiné. To vše jen za 18.99 dolarů a závratně drahou dopravou PPL za 18 centů.

Další pán na holení je pak starý známý Xiaomi Mi Robot Vacuum, tedy robotický Viktor Čistič pro vaši domácnost. Zvládne toho opravdu spoustu, ať už se jedná o vyhýbání překážkám díky laserové detekci, dlouhou dobu provozu díky 5200 mAh baterii, silné 1800Pa sání nebo automatický návrat k dobíjení či ovládání pomocí telefonní aplikace. Tak si jeden už taky pořiďte za 409.78 dolarů.

Dostane se i na nějaký ten tablet, konkrétně pak zbrusu nový Chuwi Hi9 Air v černé barvě, který uspokojí i uživatele hledající duální SIM slot s podporou našich LTE frekvencí. Dále pak nabídne 10.1-palcový displej s 2K rozlišením, Helio X20 deca-core procesor, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, dual band Wi-Fi, 13 Mpix + 5 Mpix fotoaparáty, tloušťku jen 7.9 mm, 8000 mAh kapacitu baterie a systém Android 8 Oreo. A zaplatíte za něj jen 199.99 dolarů.

Nakonec jsme si pak nechali chytré stropní světlo Yeelight od Xiaomi podporující ovládání přes Wi-Fi nebo Blutooth a disponující například certifikací IP60 proti prachu, 240 OSRAM LED žárovkami s 25000 hodinami životnosti a samozřejmě regulaci teploty barev a jiné. Jedno takové na vás čeká jen za 69.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.