Jak soudruhové z čínského Oukitelu před nedávnem slíbili, tak také plní, protože se dnes dostalo do oběhu nové video zaměřené na spotřebu baterie u chystaného modelu Oukitel K8. Takže se konečně můžeme podívat, zda se tento nováček bude moci alespoň částečně poměřovat s těžkou konkurencí minulých generací telefonů ze slavné řady „K“. A úkol je to určitě lehce sisyfovský.

Testy ve zmíněném videu zahrnují pestrou směsici úkonů a aplikací, dojde i na pořádně náročné kousky jako je hraní PUBG na maximální hlasitost a jas displeje, stejně jako na tradičnější úkoly všedního dne jako streamování hudby a filmů, nahrávání vida nebo samozřejmě hlasové hovory. Výsledky se nám mohou sice zdát lehce slabší, ale musíme vzít v potaz, že Oukitel K8 disponuje „pouze“ 5000 mAh kapacitou baterie a pro tentokrát se zaměří i na estetickou stránku telefonů. I tak by však měl vydržet dva dny standardního užívání, což není špatné.

Oukite K8 může nabídnout 6-palcový 18:9 displej s FullHD+ rozlišením, dvojitě zakřivený design, procesor MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště a další výbavu zahrnující zmíněnou 5000 mAh baterii a další. Vydání tohoto telefonu bylo také posunuto až někdy na polovinu srpna, ale jako kompenzaci slibují výrobci extra nízkou cenu pro předobjednávky. Tak snad se pochlapí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.