Čekání na mezinárodní verzi vlajkového modelu Xiaomi Mi 8 je konečně za námi a tak se všichni fanoušci mohou vrhnout rozbíjet prasátky a brát hypotéky. A aby bylo ještě o něco veseleji, tak pro vás máme jednu speciální nabídku na tento telefon z e-shopu Gearbest, kde ke své objednávce můžete dostat zcela zdarma chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3. A slovy klasika, to se vyplatí…

I když sice specifikace Xiaomi Mi 8 může odrecitovat v podstatě náhodný kolemjdoucí o půlnoci ve značně podroušeném stavu, tak si jen lehce projděme hlavní prodejní taháky tohoto modelu. Ať už se jedná o velký 6.21-palcový Samsung AMOLED displej s FullHD+ rozlišením, procesor Snapdragon 845, 6 GB RAM, 64 GB/ 128 GB vnitřní paměti, 12 Mpix + 12 Mpix zadní duo fotoaparátů s optickou stabilizací, AI podporou a skvělým skóre 105 bodů v benchmarku DxOMark, duální GPS nebo kapacitu baterie 3400 mAh. Není moc co dodat, poměr cena/výkon je opravdu skvělý.

Ale zpět ke zmíněné akci na e-shopu Gearbest, kde si můžete 6 GB + 64 GB Global verzi telefonu koupit jen za 489.99 dolarů a pokud budete rychlí tak můžete uzmout i jeden z 2000 chytrých náramků Mi Band 3 zdarma jako bonus. Celá akce potrvá až do 30. července, ale můžete si být jisti, že zásoby náramků moc dlouho nevydrží. V nabídce najdete i jiné velmi zajímavé kusy, jako jsou třeba právě teď představované modely Xiaomi Mi A2 a A2 Lite, takže se určitě vyplatí se na nabídku podívat. Štastný lov.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.