Nepsaným počítačovým (a samozřejmě i mobilním) zákonem už od pradávna je, že nezávisle na kapacitě disku nebo úložiště je vždycky místa prostě nedostatek. Dříve nebo později vám dojde a vy budete nuceni se poohlédnout po možnostech rozšíření. U mobilních zařízení to povětšinou znamená pořízení nějaké té microSD karty a my pro vás dnes máme slevový kupón na právě jednu takovou – Netac 64 GB Pro.

Netac 64 GB pro je microSDXC karta překvapivě s kapacitou 64 GB a díky slušným rychlostem se hodí i na nějaké to náročnější používání. Rychlosti jsou certifikovány standardem UHS-I U3 a V30 pro video, takže by rychlosti čtení měly dosahovat až 98 MB/s. A s tím už se dá samozřejmě pracovat. Karta je klasicky vybavena všemi možnými ochranami, ať už jde o vodotěsnost, odolnost proti magnetismu nebo rentgenu, takže by měla i něco vydržet.

A s pomocí slevového kupónu PS02641 se dostanete na stránkách e-shopu Cafago u této microSDXC karty na velmi zajímavou cenu 14.59€, přičemž kupón je pak platný až do 31. července. Tak se na nabídku mrkněte, třeba se vám podobná karta bude pro dovolenkové eskapády ještě hodit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.