Nepsaným počítačovým (a samozřejmě i mobilním) zákonem už od pradávna je, že nezávisle na kapacitě disku nebo úložiště je vždycky místa prostě nedostatek. Dříve nebo později vám dojde a vy budete nuceni se poohlédnout po možnostech rozšíření. U mobilních zařízení to povětšinou znamená pořízení nějaké té microSD karty a my pro vás dnes máme slevový kupón na právě jednu takovou – Netac 64 GB Pro.

Netac 64 GB pro je microSDXC karta překvapivě s kapacitou 64 GB a díky slušným rychlostem se hodí i na nějaké to náročnější používání. Rychlosti jsou certifikovány standardem UHS-I U3 a V30 pro video, takže by rychlosti čtení měly dosahovat až 98 MB/s. A s tím už se dá samozřejmě pracovat. Karta je klasicky vybavena všemi možnými ochranami, ať už jde o vodotěsnost, odolnost proti magnetismu nebo rentgenu, takže by měla i něco vydržet.

A s pomocí slevového kupónu PS02641 se dostanete na stránkách e-shopu Cafago u této microSDXC karty na velmi zajímavou cenu 14.59€, přičemž kupón je pak platný až do 31. července. Tak se na nabídku mrkněte, třeba se vám podobná karta bude pro dovolenkové eskapády ještě hodit.