Honor Note 10 je v posledních dnech dosti propíranou záležitostí, což naznačuje, že se oficiální představení blíží. Telefon profičel testy Geekbench, které jasně definovaly, že procesorem bude osmi jádrový Kirin 970 s 6 GB RAM.

K vidění bylo také pár reálných snímků, kde je Note 10 porovnáván s přenosnou konzolí Nintendo Switch. A v neposlední řadě se také objevil teaser, který ohlásit globální představovačku značky Honor koncem srpna/augusta.

Ta by mohla proběhnout na veletrhu IFA 2018 v Berlíně. Zde však není zřejmé, zda bude uveden Honor Note 10, nebo nějaký jiný přístroj této značky.

Dnes v tom začíná být možná trochu jasno, protože na čínském Weibo je k vidění pozvánka na akci Honor na 31. července/júla. Z ní jednoznačně plyne, že se na scéně objeví právě Honor Note 10.

Slogan na teaseru říká, že se máme připravit na vlajkovou loď s AI a velkým displejem. Jistě, displej Note 10 by měl mít úhlopříčku 6,9 palce, což je stejná velikost jako u Xiaomi Mi Max 3, který byl uveden doslova před pár dny. Ovšem Honor by měl být top modelem, a to bez horního výřezu nad displejem.

Dokonce, a to je to, čím se Xiaomi chlubí, by měl mít i větší baterii než Mi Max 3, konkrétně 6000 mAh. Tvrdí se také, že Honor spolupracuje s Rolls Roycem na limitované edici a fotky, které se nedávno objevily na síti tomu napovídají.