Společnost Meizu nás nešetří a chrlí stále nové a nové informace o svých chystaných telefonech Meizu 16 a Meizu 16 Plus. A vzhledem k tomu, že jejich představovačka je očekávána 16. srpna/augusta, máme před sebou určitě ještě pořádnou lavinu zpráv.

O telefonech víme vlastně vše, takže jejich představení bude jen formalita. Dnes ale přihodíme další info, které se tentokrát týká primárního snímače zadní duální kamery „šestnáctky“. Ten bude 12 MPix se clonou f/1.8, což není špatné, ale typ a výrobce snímače zatím zůstává v utajení.

Kromě toho se také docela nedávno generální ředitel Meizu pochlubil tím, jak hlavní fotoaparát fotí a na čínské síti sdílel jeden ukázkový snímek. Fotka nevypadá špatně a reprodukce barev působí poměrně věrně. Šum je minimální.

Zatím se dá říci, že Meizu 16, ale hlavně Meizu 16 Plus by mohly být docela solidními konkurenty letošním top modelům a společnost by se tak mohla vrátit na výsluní zájmu potenciálních kupců.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.