Stylový telefon s velkou baterií je vždycky zajímavý a Oukitel K7 rozhodně spadá do obou kategorií, takže je určitě velmi dobrou volbou nejen pro fanoušky značky. Ostatně kdo by nechtěl monstrum s 10.000 mAh kapacitou baterie co určitě nějaký ten den používání vydrží. A momentálně si ho můžete pořídit ještě levněji díky akci v rámci Aliexpress Smartphone Week v bleskových slevách na oficiálních obchodu Oukitelu.

Oukitel K7 může nabídnout velký 6-palcový 18:9 AUO displej s rozlišením 2160×1080 pixelů a ačkoliv jde o šestipalec, tak se rozměrově blíží spíše klasickým 5,5-palcovým modelům. O baterii už byla řeč a 10.000 mAh kapacita by údajně měla vydržet opravdu až na celý týden rozumného používání. Díky 9V/2A nabíječce by pak ani dobití monstr baterie nemělo být až tak tragické a trvat jen zhruba 3h40m. Slušný výkon pak zajistí procesor MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti a systém Android 8.1 Oreo. Fotografické vybaven pak sestává ze zadního dua 13 Mpix + 2 Mpix senzorů a 5 Mpixe předního selfie kousku.

Celá událost Smartphone Week na Aliexpressu startuje dnes 19. července a bude k dispozici až do 25. července, hlavním stěžejním bodem pak bude právě nabídka Oukitel K7 jen za 161.59 dolarů. Ale určitě neuškodí se podívat na stránky oficiálního obchodu Oukitel, protože by mělo dojít ke slevám i na další telefony této značky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.