Samsung Galaxy Note 9 by měl být uveden na trh 9. srpna/augusta. Postupně přibývá více bližších informací a obrázků. Něco nového pro vás dnes také máme. Známý bloger Evan Blass zveřejnil pod svým jménem @evleaks na Twitteru nové renderové obrázky tohoto přicházejícího modelu. Díky tomu si nový chytrý telefon můžete prohlédnout pěkně ze všech stran.

Jak jsme se již nedávno zmínili, vypadá to, že přední strana se velmi podobá svému předchůdci telefonu Galaxy Note 8. I zde na obrázku můžete vidět zakřivený „nekonečný displej“, vrchní rámeček zabírá několik senzorů a spodní je prázdný. Nyní se nám ukázala i zadní strana smartphonu Samsung Galaxy Note 9. Jsme na ni hodně zvědaví, protože tam bude nejvíc designových změn. Na první pohled je vidět změna v umístění duálního fotoaparátu. Duální kamera byla designéry umístěna vodorovně a hned pod ní je místo pro snímač otisků prstů. Jako obvykle jsou k dispozici tři fyzická tlačítka pro úpravu hlasitosti, zapnutí/vypnutí a speciální Bixby. Bixby tlačítko slouží k vypnutí či aktivaci Bixby asistenta, který je přichystán kdykoliv pomoci. K „volání“ o pomoc či radu můžete použít hlas či poklepu.

Samsung Galaxy Note 9 by měl být dodáván na platformě Samsung Knox, což přinese velmi dobré zabezpečení přístroje. Dále se předpokládá, že bude vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 845 nebo Exynos 9810 v závislosti na prodejním trhu. Co se týče barevných variant, tak jich očekáváme několik, například modrou a leskle černou. A na konec je na renderovém obrázku vidět i stylus, který by měl být s podporou Bluetooth.