Máme tu další z Xiaomi gadgetů, který patří do kategorie užitečný. Je to dětský elektrický zubní kartáček, který je nabízen v rámci crowdfundingu na Xiaomi Youpin za 169 jüanů (25 dolarů).

Jako v případě všech Xiaomi crowdfundingových nabídek platí, že na kartáček můžete přispět 1 dolarem, nebo zaplatit plnou cenu. Elektrický zubní kartáček byl vyroben ve spolupráci se společností Shukeshi Technology Co., Ltd. a jeho distribuce začne 27. srpna/augusta.

Zubní kartáček Xiaomi Children Sonic Electric je vhodný pro děti od čtyř let a je navržen tak, aby přesně vyhovoval péči o dětské mléčné zuby. Na výrobu hlavice kartáčku bylo použito měkké pryže a štětiny jsou antibakteriální.

V rámci nastavení kartáčku najdeme dva režimy, a to jemný režim pro čištění dásní a režim denní péče. Design Xiaomi Children Sonic Electric je také přizpůsoben dětem nejen svou barevností, ale jeho rukojeť si děcka mohou vyzdobit nálepkami veselého králíčka.

Samozřejmě součástí balení je i mobilní aplikace s výukovým programem, který zábavnou formou děti krok po kroku navede, jak si správě zuby vyčistit. A nejen to, děcka si u čištění zubů mohou hrát i interaktivní hry, takže v koupelně bude veselo a zuby budou čisté.

Dětský elektrický zubní kartáček má certifikaci IPX7, je tedy odolný vůči vodě. Baterie má kapacitu 800 mAh s bezdrátovým nabíjením a podle výrobce by měl kartáček vydržet až 20 dní provozu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.