Xiaomi se sice chystá na představovačku Mi Max 3, ale to jim nebrání v tom, aby si ještě před touto akcí střihla jednu menší, kdy ve spolupráci s Jinshan Cloud uvede zbrusu nový router.

Pravda, jeden Xiaomi router se na scéně objevil před necelým měsícem, ale jednalo se levnější verzi jejich Mi 4. V případě novinkového routeru ovšem půjde o něco jiného.

Slogan na pozvánkovém teaseru tvrdí, že nové zařízení bude „chytřejší a rychlejší“, mohlo by tedy jít o to nejlepší, co zatím v oblasti směrovačů Xiaomi nabídla. Podle některých dalších informací z Weibo, by měl nový router podporovat i připojení a propojení „chytré domácnosti“ a zajistit lepší ochranu uživatelských účtů.

Bližší parametry nového routeru známy zatím nejsou, ale vzhledem k tomu, že společnost Jinshan Cloud je jedním z největší poskytovatelů veřejného cloudového prostoru v Číně, můžeme očekávat, že nový Xiaomi směrovač bude určitě zajímavým zařízením.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.