Nový model Oukitelu ze slavné řady „K“ telefonů s obřími bateriemi se dostane na trh někdy ke konci července a v podstatě už dnes máme o Oukitel K8 k dispozici drtivou většinu informací a specifikací. Takže už například vím, že i když nebude disponovat podobně masivní kapacitou baterie jako jeho předchůdci, tak na druhou stranu nabídne mnohem tenčí a líbivější design. A koneckonců ani 5000 mAh baterie není úplně k zahození v porovnání s konkurencí.

Dnes navíc výrobci uvolnili do oběhu nové promo video, ve kterém se snaží poukázat na hlavních 12 taháků a důvodů proč bychom si podle jejich názoru měli Oukitel K8 pořídit. Seznam důvodů je poměrně obsáhlý a zahrnuje položky jako je již zmíněná 5000 mAh kapacita baterie, 6-palcový 18:9 AUO displej s FHD+ rozlišením a Asahi Glass, povrch zadního krytu odpuzující šmouhy a otisky prstů, procesor MT6750T spolu se 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, 13 Mpix zadní fotoaparát Sony IMX135 a 5 Mpix selfie kamerka, Face ID technologie a čtečka otisků prstů, trojbarevná notifikační LED dioda nebo AAC 1151 box reproduktor.

Ostatně mrkněte se na video sami, protože všechny výše zmíněné důvody jsou v něm podrobněji zdůrazněny a rozebrány. Oukitel K8 vypadá jako slušná nová krev do série „K“ a jsme zvědavi na nastavenou cenu, protože její absence je to jediné co ještě lze telefonu vytknout.