Nový model Oukitelu ze slavné řady „K“ telefonů s obřími bateriemi se dostane na trh někdy ke konci července a v podstatě už dnes máme o Oukitel K8 k dispozici drtivou většinu informací a specifikací. Takže už například vím, že i když nebude disponovat podobně masivní kapacitou baterie jako jeho předchůdci, tak na druhou stranu nabídne mnohem tenčí a líbivější design. A koneckonců ani 5000 mAh baterie není úplně k zahození v porovnání s konkurencí.

Dnes navíc výrobci uvolnili do oběhu nové promo video, ve kterém se snaží poukázat na hlavních 12 taháků a důvodů proč bychom si podle jejich názoru měli Oukitel K8 pořídit. Seznam důvodů je poměrně obsáhlý a zahrnuje položky jako je již zmíněná 5000 mAh kapacita baterie, 6-palcový 18:9 AUO displej s FHD+ rozlišením a Asahi Glass, povrch zadního krytu odpuzující šmouhy a otisky prstů, procesor MT6750T spolu se 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, 13 Mpix zadní fotoaparát Sony IMX135 a 5 Mpix selfie kamerka, Face ID technologie a čtečka otisků prstů, trojbarevná notifikační LED dioda nebo AAC 1151 box reproduktor.

Ostatně mrkněte se na video sami, protože všechny výše zmíněné důvody jsou v něm podrobněji zdůrazněny a rozebrány. Oukitel K8 vypadá jako slušná nová krev do série „K“ a jsme zvědavi na nastavenou cenu, protože její absence je to jediné co ještě lze telefonu vytknout.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.