Přestože Vivo Nex na sebe poutá stále velkou pozornost a díky svému designu a výbavě se z něj stal hit posledních dnů, proslýchá se, že společnost Vivo už chystá další špičkový kousek s názvem Vivo X.

Tato informace se objevila na čínském Weibo, takže může jít jen o fámu, ale každopádně zajímavou. Vivo X by totiž měl mít 10 GB RAM a v rámci interního úložiště by měl dosáhnout na 512 GB.

Další informace ovšem praví, že jako procesor bude použit Snapdragon 660. Proč se výrobce rozhodl tento čipset střední třídy zkombinovat s 10 GB RAM je trochu nelogické, když i nižší verze Vivo Nex A používá silnější Snapdragon 710.

Čínský tipař také naznačil, že je možné, že nový telefon z řady X by mohl být Vivo XPlay 7, o kterém jsme už slyšeli. Ovšem podle dřívějších zpráv, by XPlay 7 měl sice mít 10 GB RAM, ovšem v kombinaci se Snapdragon 845.

U Vivo XPlay 7 se předpokládá, že bude uveden v druhé polovině letošního roku, jenže Weibo hlásí, že údajný Vivo X spatří světlo světa už v srpnu/auguste. Takže těžko říct, kde je vlastně pravda. Ta se snad ukáže příští měsíc.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.