Řada telefonů Meizu 16 by se měla objevit v srpnu/auguste, takže je jasné, že se o nich v těchto dnech hodně mluví a zřejmě ještě i bude. O parametrech jak Meizu 16, tak i Meizu 16 Plus víme snad už vše. A proslýchá se, že zároveň s nimi bude představen i Meizu 16 Lite.

Momentálně je však v informačním kurzu Meizu 16 Plus a sítí kolují fotky jeho čelního panelu, který má opravdu velmi úzké rámečky.

Pro lepší ilustraci úzkých rámečků je na fotkách Meizu 16 Plus porovnáván s Oppo Find X. Find X má na výšku 156,7 mm a na šířku 74,2 mm, takže v rámci porovnání s Meizu 16 Plus je jasné, že Meizu bude malinko vyšší a širší.

Telefon by měl mít 6,5 palcový OLED displej, kde v horním rámečku bude uložen fotoaparát a další senzory. Odpůrce horního výřezu jistě potěší, že Meizu se v tomto ohledu drží klasického designu.

Telefon by měl mít i snímač otisků prstů integrovaný do displeje a v obrazovce bude také uloženo tlačítko Super mBack, které bude reagovat na tlak prstu. Meizu 16 Plus by měl pohánět procesor Snapdragon 845. S těmito parametry novinkového telefonu by se snad mohlo společnosti Meizu podařit oprášit svou lehce zašlou slávu a přilákat své fanoušky zpět.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.