Určitě taky znáte ty situace, kdy se vám baterie telefonu vybije v tu nejméně vhodnou dobu. Je určitě fajn, že se výrobci v poslední době snaží osazovat své přístroje akumulátory s vyšší kapacitou, a to rozhodně platí i u Vernee Thor Plus, kde je hlavním tahákem baterie, která vydrží.

Aby taky ne. Její kapacita je 6200 mAh a pohodlně se vlezla do poměrně štíhlého těla, takže ani design telefonu neutrpěl. Výrobce dokonce tvrdí, že Vernee Thor Plus by měl vydržet například 20 hodin přehrávání videa a 750 hodin v pohotovostním režimu.

Vernee Thor Plus samozřejmě není jen o obří baterii. Jeho AMOLED displej má úhlopříčku 5,5 palce s rozlišením 1280×720 pixelů. Pohání jej osmi jádrový procesor MT6753 se 3 GB RAM a 32 GB interní paměti. Operačním systémem je Android 7.0 Nougat s nadstavbou VOS. Foto výbavu tvoří hlavní 13 MPix fotoaparát a přední 8 MPix kamera.

Telefon sice není nějaká žhavá novinka, ale i tak má stále slušné parametry, které doplňuje i solidní cena. Vernee Thor Plus můžete aktuálně pořídit v oficiálním Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku za 140 Euro. Pokud použijete slevový kupón ve tvaru 10EURO, cena spadne ještě o 10 Euro, kupón je platný pro první tři kupující.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.