O tom, že si náramek Mi Band získal velkou popularitu snad nikdo nepochybuje. Už když se na trhu objevila jeho první generace, šel doslova na dračku. Poslední generace Mi Band 3 také láme prodejní rekordy, ale barevné varianty řemínku jsou uvolňovány do prodeje postupně.

Jako první šla do prodeje černá varianta a teprve nedávno se začal prodávat řemínek v oranžové a modré barvě. Cena je opravdu dobrá, zhruba tři dolary. Samozřejmě za tuto cenu pořídíte pouze řemínek bez modulu.

Už když byl koncem letošního května/mája Mi Band 3 uveden, společnost slibovala také průhlednou variantu řemínku. Nu a v těchto dnech se na čínské síti objevilo pár promo fotek, kde je k vidění právě zmiňovaný transparentní řemínek.

Podle čínských tipařů by měl být i v tomto případě použit stejný materiál, tedy termoplastický elastomer, který je odolný proti opotřebení a má certifikaci EU RoHS. Zapínání řemínku je natolik pevné, že je údajně nemožné, aby se náramek samovolně rozepnul.

Ovšem kdy by se měl řemínek začít prodávat a hlavně za kolik, čínští tipaři neuvádějí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.