Telefon Vernee V2 Pro tak trochu klame tělem. Přestože se jedná o odolný stroj, nepůsobí dojmem statného dřevorubce. Naopak. Jeho design se velmi blíží klasickému telefonu, který neudělá ostudu ani v rukou manažéra.

Jeho odolnost zaručuje nejen nezbytná certifikace IP68, ale také konstrukce s rámem z magnalia, což je slitina hliníku a hořčíku, která je velmi tvrdá. K tomu se přidávají i zesílené TPU rohy a podle výrobce by měl Vernee V2 Pro přežít i fungování v extrémních teplotních podmínkách od -30°C do 60°C.

5,99 palcový displej s FullHD+ rozlišením je chráněn sklem Gorilla Glass. Jako procesor byl použit osmi jádrový Helio P23 a maximálním taktem 2,5 GHz, 6 GB RAM a 64 GB interní paměti. Operačním systémem je Android 8.1 Oreo s nadstavbou VOS.

Co se týče fotografické výbavy, může se Vernee V2 Pro pochlubit hned čtveřicí fotoaparátů. Zadní dvojice má 16 Mpix + 5 Mpix senzory s podporou PDAF. Selfie kameru pak tvoří 13 Mpix + 5 Mpix senzory.

Rozhodně potěší i kapacita baterie, která dosáhla na 6200 mAh a má podporu 9V/2A rychlého nabíjení. Výrobce dokonce nezapomněl přidat i NFC, senzor tepové frekvence, snímač otisků a globální LTE.

Vernee V2 Pro se momentálně nachází v předběžných objednávkách na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde jej pořídíte za 299 Euro. Když použijete slevový kupón ve tvaru 10EURO, cena spadne ještě o 10 Euro, kupón je platný pro první tři kupující.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.