Specializovaný herní notebook od Xiaomi byl představen už před hezkými pár měsíci v březnu a jako obvykle se jednalo o skvělý kus nabitý parádním hardwarem za velmi rozumnou cenu v porovnání s konkurencí. Takže v podstatě klasický výrobek Xiaomi. A dnes pro vás máme slevový kupón z e-shopu Lightinthebox přímo na tu nejlepší a nejvýkonnější verzi tohoto notebooku.

Herní notebook Xiaomi je opravdu brutálně výkonný stroj, zejména v této nejvyšší verzi, ale nezapomnělo se ani na design. Ten je na herní mašinu velmi nízkoprofilový a decentní, s tloušťkou pouhých 20,9 mm a 2.7 kg váhy. Může nabídnout 15,6-palcový FullHD vyladěný IPS displej se skvělými parametry, procesor Intel i7-7700HQ, 16 GB DDR4-2400 RAM, 256 GB SSD disk, 1 TB klasický HDD, grafiku nVidia GTX 1060 6GB, stereo reproduktory s Dolby Panorama, profesionální barevně podsvícenou klávesnici se zdvihem pouze 1,8 mm nebo speciální systém chlazení.

A se slevovým kupónem LITBMIGAME je tento krasavec k mání na e-shopu Lightinthebox jen za $1523/€1299, což je sice pěkná pálka, ale jedná se jen o mírně vyšší cenu než přímo v Číně. Navíc evropští zákazníci mohou využít dopravy EU Priority Line, kde obchod automaticky garantuje bezproblémové projití bez celních a daňových doplatků, případně v extrémním případě jejich plné proplacení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.