Xiaomi v poměrně rychlém sledu vydala telefony Mi Mix 2 a Mi Mix 2s. Přestože se očekávaly, alespoň u Mix 2s designové změny, nestalo se tak. Blíží se vydání Mi Mix 3 a všichni pevně věří, že tentokrát se Xiaomi pořádně obuje do redesignu a nabídne něco nového a svěžího.

Někteří kreativní designéři z řad fanoušků se do designových úprav pustili na vlastní pěst a na YouTube je k vidění video s konceptem Xiaomi Mi Mix 3. Koncept vychází z původního vzhledu Mi Mix 2, ale odrážejí se zde i designové prvky Vivo Nex a celkově vzhled působí zajímavě.

Od Mi Mix 3 se očekává, že půjde o top model Xiaomi pro letošní rok. V konceptu jsou zakomponovány také parametry, který by mohl telefon nabídnout. Je to 6 palcový IPS LCD displej s rozlišením 2960×1440 pixelů a Full-screen designem. Poměr obrazovky k tělu by mohl být až 99%, ale to je skutečně nereálné.

Dále je to trojitý zadní fotoaparát a pop-up přední kamerka, snímač otisků v displeji nebo keramické tělo s kovovým rámem. Počítá se také s procesorem Snapdragon 845 s 6 nebo 8 GB RAM, MIUI 10 na platformě Android 9.0. Samozřejmě jde jen o koncept z dílny nadšenců, takže ve finále může být všechno jinak.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.