Honor 10 se na trhu objevil v půlce května/mája. To, že byl a stále je o telefon velký zájem dokazuje i fakt, že se v některých evropských zemích vyprodal během tří dnů.

Hon na Honor pokračoval i v dalších měsících, takže společnost hrdě hlásí, že od zahájení prodejů se Honoru 10 prodalo více než 3 miliony kusů, což je úcty hodné. Zároveň na svém twitterovém účtu Honor děkuje všem fanouškům, bez kterých by takového úspěchu nedosáhli.

Samozřejmě tento prodejní úspěch Honor 10 není žádným překvapením, protože se zde podařilo skloubit velmi dobré parametry s rozumnou cenou. Horentní zájem o telefon se také odrazil na celkových výsledcích prodejů.

Značka Honor hlásí, že v první polovině roku 2018 zaznamenali pozoruhodný meziroční 150% nárůst prodejů mimo čínský trh. Podle údajů je v tomto ohledu Evropa skutečně nejsilnějším trhem. V Rusku dokonce Honor předstihl Apple a stal se druhou nejprodávanější značkou.

Na to konto Honor rozšiřuje svůj tržní záběr a produktové portfolio v Latinské Americe, Indonésii, Vietnamu, Filipínách, Egyptě, Pákistánu, Mexiku a Kolumbii.

Další plány do budoucna jsou veliké. Honor chce v příštích pěti letech patřit mezi tři nejlepší světové značky. To pomůže i mateřské společnosti Huawei získat větší podíl na globálním trhu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.