V dohledné době bychom se měli dočkat hned dvou telefonů s velkým displejem. Jedním z nich bude Xiaomi Mi Max 3 a druhý pro nás chystá konkurenční značka Honor. Datum uvedení Honor Note 10 sice ještě není oficiálně potvrzeno, ale podle zalistování na Jingdong by to mělo být někdy kolem 26. července/júla.

A abychom neměli do představovačky dlouhou chvíli, čínská síť postupně odhaluje tajemství Note 10. Zhruba před týdnem byla k vidění reálná fotka zadního panelu telefonu a dnes si pro nás čínský tipař nachystal fotku čelního panelu.

Přestože některé zprávy z Říše středu hovořily o tom, že Honor Note 10 bude mít horní výřez nad displejem, podle čerstvé fotky to vypadá, že ne. Samozřejmě, pokud budeme věřit tomu, že je na snímku skutečně Note 10 a ne nějaká kouzla z Photoshopu.

Rámečky kolem displeje jsou sice velmi úzké, ale horní i dolní rámek je poněkud větší. Ovšem to nic nemění na skutečnosti, že poměr obrazovky vůči tělu bude stále dost vysoký právě díky bočním rámečkům.

Podle zatím nepotvrzených informací víme, že displej by měl mít úhlopříčku 6,9 palce a poměr stran by měl být 18:9. Předpokládá se, že procesorem bude Kirin 970 s 6 GB RAM a neměla by chybět technologie GPU Turbo. Nicméně zástupci Honor slibují, že Honor Note 10 bude doslova nabit inovacemi, které trochu upřednostnili před speciálním designem. Tak snad se bude na co těšit.