Je veřejným tajemstvím, že Xiaomi chystá novinkový telefon Xiaomi Mi A2 s Android One. Ten byl zapojen do testovacího programu Mi Explorer, který se rozjel ve Španělsku.

Také se všeobecně ví, že Xiaomi už nějakou dobu plánuje velkou mezinárodní prezentaci a v souvislosti s testovacím programem slíbila, že vybraní testeři a skalní fanoušci budou pozváni do Španělska na velkou akci.

Když si tedy dáme dvě a dvě dohromady, vyleze nám z toho jasný výsledek. Globální představovačka proběhne v Madridu a uveden bude Xiaomi Mi A2, Xiaomi to však zatím oficiálně nepotvrdila. Ostatně i na YouTube se objevilo video španělských testerů Mi A2, takže se jen čekalo na přesné datum akce.

K odhalení této informace došlo právě dnes na španělském MIUI fóru, kde je k vidění pozvánka na 24. července/júla do Madridu.

Tamtéž probíhá registrace fanoušků, kteří by se chtěli do Madridu podívat a zájem je podle všeho veliký, protože jde o první prezentaci Xiaomi, která se bude konat na Starém kontinentu.

Máte-li tedy chuť si udělat výlet do Madridu na Xiaomi, můžete se zaregistrovat přímo zde. Registraci ovšem musíte udělat do 18. července/júla. O tom, že jste byli vybráni, budete včas informováni e-mailem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.