Soudě podle rozladěných fanoušků značky Blackview jsme už poměrně dlouho nepsali právě o některé z odolných novinek tohoto výrobce, takže dnes jim určitě uděláme radost. Zbrusu nové odolné Blackview BV9500 je totiž až do konce července k mání v zajímavé slevové akci, kde cena narůstá každý den, takže se určitě nevyplatí příliš čekat. A telefon to je rozhodně zajímavý, i když si za kvalitu lehce připlatíte.

Blackview BV9500 se příliš neliší od svého vybavenějšího bratříčka BV9500 Pro, který je stále ještě ve fázi crowdfundingové kampaně na Indiegogo a přijdete v podstatě jen o funkci vysílačky a něco málo paměti. Samotné BV9500 je pak už nabízeno v předprodejích s očekávaným datem odeslání zásilek od 25. července a dočkáme se i velmi zajímavého přibaleného příslušenství v ceně.

A co tedy tento odolný telefon může přesně nabídnout ? Není toho málo a zejména odolné standardy splňuje opravdu ty nejpřísnější, protože má IP68, IP69K a vojenský MIL-STD-810G. Dále pak 5,7-palcový 18:9 displej s FullHD+ rozlišením, procesor Helio P23, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 10.000 mAh kapacitu baterie s 12V/2A rychlo-nabíjením, čtečku otisků prstů na boku telefonu, duální zadní 16 Mpix fotoaparát s hlavním senzorem Sony IMX298, 13 Mpix selfie kamerku, bezdrátové nabíjení, NFC čip, globální LTE frekvence včetně našich nebo systém Android 8.1 Oreo

Zmíněná slevová akce pak začala 10. července s cenou 269.99 dolarů a každý den až do 30. července se bude postupně zvedat o 3 dolary. Takže váhání se určitě příliš nevyplatí. A zmíněné bonusy s příslušenstvím také stojí za zmínku, protože každá objednávka dostane zdarma ještě držák na kolo, bezdrátovou nabíječku a krycí sklo na displej. Tak jak se vám odolné Blackview 9500 líbí ?