Čínský internetový obchod – Jingdong včera umístil na svých internetových stránkách nové zařízení Honor Note 10. Jedná se o takové nalákání svých fanoušků. Žel, zatím je toto zařízení zahaleno rouškou tajemství. O jeho vzhledu a ceně můžeme jen polemizovat.

Co je však známo, je datum spuštění smartphonu Honor Note 10. Zahájení prodeje bude 25. července/júla v 23:59 čínského času, což znamená, že 26. července/júla bychom měli o telefonu vědět všechno.

Honor Note 10

Očekává se, že Honor Note 10 bude vybaven výkonným procesorem Huawei Kirin 970. K vytvoření tohoto procesoru byla využita technologie 10nm FinFET mobilní SoC. Jeho základem je osmijádrové CPU, ve kterém vedle sebe pracuje čtveřice jader typu Cortex-A73 na frekvenci 2,4 GHz a druhá čtveřice typu Cortex-A53 s taktem 1,8 GHz. K tomuto skvělému výkonu můžeme přičíst ještě dvanáctijádrovou grafickou jednotku Mali G72MP12. Vlajková loď CPU bude spárována s pamětí 6 GB RAM a 128 GB vnitřní pamětí.

Kromě toho bude chytrý telefon Honor Note 10 vybaven technologií GPU Turbo od společnosti Huawei a technologií akcelerace hardwaru a grafiky. To vše zřejmě pomůže zlepšit výkon a zároveň prodloužit výdrž telefonu. Také se předpokládá, že k výdrži přispěje velká baterie. Vše co potřebujete vědět o této novince se dozvíme již brzy.