Tak to vypadá, že se zítra schyluje k něčemu nového ze strany Xiaomi, protože čínský gigant dnes vypustil jasný náznak s obrázkem telefonu s obřím displejem a textem slibujícím dobré zprávy. Logika věci by naznačovala něco ve spojitosti s Xiaomi Mi Max 3, i když se spíše přikláníme k názoru, že půjde jen o oznámení data oficiálního vydání a ne o vydání samotné. Ale i tak se samozřejmě těšíme.

Z minulých úniků informací už bychom měli mít poměrně slušnou představu, jak by asi Xiaomi Mi Max 3 mělo vypadat. Podle všeho půjde designově o zvětšené Mi 6X, takže opět naštěstí nepotkáme vykousnutí displeje. Ten by měl být opravdu masivní s 6.,9-palcovou úhlopříčkou a poměrem stran 18:9. Dále pak 5500 mAh kapacitu baterie, duální 12 Mpix + 5 Mpix hlavní fotoaparát, až 6 GB RAM a pravděpodobně více možností procesoru v závislosti na verzi. Základní pravděpodobně se Snapdragonem 636, ale údajně doufejme i Pro/Plus verzi se Snapdragonem 710.

Samozřejmě ještě chybí to hlavní a to je cena, protože tradičně modely Mi Max nepatří k velmi drahým kouskům a jedná se o jedny z nejdostupnějších „lopat“ na trhu. Takže všichni fanoušci toužící po pořádné plácačce by měli zítřejší vyhlášení sledovat s velkou pozorností.