Na představovací akci Huawei naplánované na 18. července dojde k představení nové generace chytrého náramku TalkBand a model Huawei TalkBand B5 podle všeho rozhodně nezklame. A protože se v Číně dlouho nic neutají, tak už i pro tento kousek utekly kompletní specifikace díky předčasným listingům předprodejů na JD a VMall.

Z listingu je jasné, že TalkBand B5 dorazí do obchodů ve dvou verzích, Sports Edition s vyměnitelným řemínkem (v barvách šedá, černá, hnědá) a Business Edition s kovovým nebo koženým páskem, které ale také budou vyměnitelné. Designově pak bude velmi podobný minulým generacím a podobně jako Mi Band 3 zastane i funkci Bluetooth headsetu.

This slideshow requires JavaScript.

Rozměry náramku samotného budou 58.2 × 23.3 × 12.9 mm a tělo bude vodotěsné a prachutěsné s certifikací IP57. Displej bude 1,13-palcový dotykový AMOLED s rozlišením 300×160 pixelů a 2.5D zakřiveným sklem. Vše bude založeno na RTOS systému a samozřejmě kompatibilní jak s Androidem, tak i iOS. Připojen bude skrze Bluetooth 4.2 a nabídne až 3 dny výdrže nebo 6 hodin hovoru díky 108 mAh kapacitě baterie.

Kromě klasických fitness funkcí bude Huawei TalkBand B5 například analyzovat nepravidelnost vašeho srdečního tepu, měřit míru stresu, monitorovat přesně srdeční tep a sledování spánkových cyklů pomocí patentované technologie Huawei TruRelax. Co se týče funkcí hovoru, tak TalkBand B5 bude podporovat identifikaci volajícího a bude vybaven triple-core audio čipem nebo duálními mikrofony pro HD hlasové hovory. Tak se těšme a doufejme v příznivou cenu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.