Oficiální představení chytrého telefonu Samsung Galaxy Note 9 je naplánováno na 9. srpna/augusta. Pro ty co se nemůžou tohoto nového modelu dočkat, je zde pár renderových obrázků.

Jak sami můžete vidět unikly jen renderové obrázky přední strany. Zadní strana smartphonu Samsung Galaxy Note 9 zůstává zatím skryta před zraky nedočkavců.

Když zůstaneme u této přední strany, tak se zdá, že se Samsung Galaxy Note 9 bude z 99 procent velmi podobat svému předchůdci Galaxy Note 8. V horním rámečku jsou umístěny na chlup přesně stejné komponenty – scanner duhovky, sluchátko a kamera. Dokonce i spodní rámeček se nijak neliší od svého předchůdce svým vzhledem. Je škoda, že není zatím k dispozici obrázek zadní strany, ta by mohla být zajímavější. Zde zřejmě zaznamenáme největší změny co se týče designu.

Pokud jde o specifikace tohoto nového modelu Samsung Galaxy Note 9, tak zřejmě získá standardní iterativní upgrade jako každý rok. Jinak očekáváme, že dojde k přesunu čtečky otisků prstů do ergonomické pozice pod dvojitým fotoaparátem. Z doslechu víme, že společnost Samsung by mohla využít novou technologii ISOCELL Plus pro fotoaparáty, která byla poprvé předvedena na MWC v Šanghaji.

Samsung Galaxy Note 9 by měl být podle posledních zpráv dostupný v několika barevnách variantách. Najdete je pod těmito tajemnými názvy: temně černá (Midnight Black), korálově modrá (Coral Blue), orchidejově šedá (Orchid Gray), hnědá (Teddy Brown) (že by si ho někdo pořídil místo medvídka ?) a titanově šedá (Titanium Gray). Pokud nevíte co si přesně pod těmito názvy představit, vyčkejte do 9. srpna/augusta, kdy bude vše odhaleno.