OUKITEL aktuálně představuje nové a nové modely ze svého rozrůstajícího se portfolia, ale OUKITEL K7 je kouskem, který určitě stojí za pozornost. K7, který spatřil světlo světa v minulém měsíci, nabízí docela zajímavé specifikace i vzhledem k jeho ceně. Hlavně tedy mluvíme o jeho masivní kapacitě baterie 10.000 mAh.

OUKITEL K7 také dostal do vínku design, který dokáže přesvědčit o čistých liniích a pocitu luxusu, především díky kovovému rámu a zadní stranou z kůže (telecí). Co se týče specifikací, tak již jsme si mohli přečíst, že je vybaven osmijádrovým procesorem MT6750T, který dále doplňuje 4 GB RAM, 64 GB interního úložiště a 6-palcový FHD+ displej s poměrem stran 18:9.

Oukitel K7

Není to ale samozřejmě vše. Telefon dále disponuje zadním čtečkou otisků prstů, duálním kamerovým zadním kombem se senzory Sony 13MP + 5MP, Android 8.1 Oreo jako OS a samozřejmě již zmiňovaná baterie s kapacitou 10.000 mAh, která podporuje ultra rychlé nabíjení 9V/2A, díky kterému toto monstrum nabijete za pouhé 3 hodiny a 40 minut.

A teď k tomu Flash sale. Od 10. července do 23. července je možné získat OUKITEL K7 za pouhých 169,99 dolarů na eshopu DealExtreme, se kterým se výrobce spojil pro tuto akci. Takže kdo má v oblibě telefony s co největší baterií, by možná mohl zpozornět..