Jak je vidět společnost Xiaomi nemá prázdniny, ale stále se snaží upoutat pozornost zákazníků něčím novým. Nyní byl zachycen údaj o modelu Xiaomi M1804C3CG, který se objevil na eurasijské certifikační webové stránce. Moc informací neuniklo, ale přece jenom něco se o něm říci dá.

Stejné zařízení prošlo certifikací u Federální komise pro komunikaci (FCC) v USA. Díky údajům ze zápisu o této certifikaci můžeme zmínit, že nový model Xiaomi M1804C3CG poběží na systému MIUI 9. Zároveň podle těchto dostupných informací by měly být k dispozici dvě paměťové varianty – 3 GB RAM + 32 GB vnitřní paměť a 4 GB RAM + 64 GB vnitřní paměť. Z uveřejněného výpisu lze zjistit, že zařízení podporuje Bluetooth 4.2 LE a Wi-Fi 802.11 b/g/n. Z dostupných údajů tedy můžeme usoudit, že se nebude jednat o nějaké špičkové zařízení. Půjde zřejmě o nějaký ten střed. Někteří došli k závěru, že se jedná o chytrý telefon, který je základní variantou Mi A2, o které zatím neprosákly žádné informace.

Xiaomi M1804C3CG

Xiaomi M1804C3CG

V průběhu července má být odhalen smartphone Mi Max 3, tak uvidíme zda bude sám na scéně nebo se k němu přidá ještě nějaké další zatím utajené zařízení.